top of page

O nás

Restaurace a kavárna Eva

Snažíme se pro zákazníky vytvořit pohodové prostředí rodinného typu, kde si užijí skvělé jídlo a postará se o ně příjemná obsluha. Restauraci jsme založili v roce 2015, od té doby se nám daří náš cíl naplňovat a budovat si dobré jméno u zákazníků z celé republiky.

Kromě běžných prostor restaurace si u nás můžete vychutnat posezení na útulné zahrádce nebo využít salónek až pro 20 lidí. Naše prostory jdou ideální pro narozeninové oslavy, svatební obědy nebo firemní jednání. S pořádáním takových akcí vám rádi pomůžeme.

 

V prostorách restaurace budujeme malou galerii, kde pořádáme několikrát do roka výstavy amatérských i profesionálních umělců. Vystavená díla si můžete zakoupit, nezřídka jde výdělek na charitativní účely.

Naše kuchyně

Klademe velký důraz na použití kvalitních a čerstvých surovin, ve velké míře dodávaných regionálními a prověřenými dodavateli.

 

Inspirujeme se českou gastronomií a přidáváme k ní moderní kulinářské trendy. Dodržujeme základní kuchařské postupy a nebojíme se poctivé a ruční práce. Na talíř vám vždy naservírujeme jen to, co tam patří, a za čím si stojíme.

 

Uvaříme vám snídani oběd i večeři, a pokud k nám nemůžete zajít, dovezeme vám jídlo z obědového menu až domů nebo do práce.

Galerie

Naši dodavatelé

Řeznictví a uzenářství Morávek

vlastní uzenářská výroba s tradicí skoro 30 let

Brambory z farmy s.r.o.

farmářské brambory tradičních českých odrůd

TERCIE s.r.o.

čerstvé vitamíny z našeho regionu i celého světa

Čím u nás můžete platit

Platební karty

mastercard.png
maestro.png
visa.png
visa-electron.png
Amex_logo_color.png
logo_02.gif
DCI_updated_logos_AcceptanceMark_color_2

Stravenky

SX_CZ_logo_CMYK.png
ticket-restaurant-logo.png
cheque_dejeuner.png
GP_CZ_logo_CMYK.jpg
logo-nase-stravenka.jpg
bottom of page