O nás

Restaurace a kavárna Eva

Snažíme se pro zákazníky vytvořit pohodové prostředí rodinného typu, kde si užijí skvělé jídlo a postará se o ně příjemná obsluha. Restauraci jsme založili v roce 2015, od té doby se nám daří náš cíl naplňovat a budovat si dobré jméno u zákazníků z celé republiky.

Kromě běžných prostor restaurace si u nás můžete vychutnat posezení na útulné zahrádce nebo využít salónek až pro 20 lidí. Naše prostory jdou ideální pro narozeninové oslavy, svatební obědy nebo firemní jednání. S pořádáním takových akcí vám rádi pomůžeme.

 

V prostorách restaurace budujeme malou galerii, kde pořádáme několikrát do roka výstavy amatérských i profesionálních umělců. Vystavená díla si můžete zakoupit, nezřídka jde výdělek na charitativní účely.

Naše kuchyně

Klademe velký důraz na použití kvalitních a čerstvých surovin, ve velké míře dodávaných regionálními a prověřenými dodavateli.

 

Inspirujeme se českou gastronomií a přidáváme k ní moderní kulinářské trendy. Dodržujeme základní kuchařské postupy a nebojíme se poctivé a ruční práce. Na talíř vám vždy naservírujeme jen to, co tam patří, a za čím si stojíme.

 

Uvaříme vám snídani oběd i večeři, a pokud k nám nemůžete zajít, dovezeme vám jídlo z obědového menu až domů nebo do práce.

Galerie

Naši dodavatelé

Řeznictví a uzenářství Morávek

vlastní uzenářská výroba s tradicí skoro 30 let

Brambory z farmy s.r.o.

farmářské brambory tradičních českých odrůd

TERCIE s.r.o.

čerstvé vitamíny z našeho regionu i celého světa

Čím u nás můžete platit

Platební karty

Stravenky

Adresa

Kontakty

Otevírací doba

Na Splavě 58
Česká Třebová
560 02

Rezervace: 732 586 117

restauracekavarnaeva@seznam.cz

Provozní: Jan Novák, 739 142 736

Najdete nás také na Facebooku

Po — Čt: 9:00-22:00

Pá — So: 9:00-24:00
​​Ne: 10:00-20:00

Vyrobeno ve spolupráci s Digitální dílnou.